Sharkbite SB2910-28 Mélység jelző és leválasztó szerszám készlet 10mm-28mm
  1. Sharkbite Water termékek
  1. Termékek
  2. Sharkbite Water termékek
Rendelhető
Cikkszám:
SB2910-28
Idom típusa:
Szerszám
Cső átmérő:
10mm, 15mm, 22mm, 28mm